Gepard Biznesu 2012

16.10.2013

Z przyjemnością informujemy, że TES Technika Emalia Szkło sp. z o. o. ponownie znalazła się gronie laureatów konkursu "Gazeli Biznesu" rankingu dla najbardziej dynamicznie rozwijających się małych i średnich firm, organizowanego przez redakcję "Pulsu Biznesu".

O zakwalifikowaniu firmy do tego zestawienia decydowały wyniki finansowe z trzech ostatnich lat. Autorem rankingu jest firma Coface Poland, specjalista w dziedzinie informacji gospodarczej.

Nasza firma została laureatem konkursu "Gazeli Biznesu" już po raz trzeci.

Z przyjemnością informujemy, że TES Technika Emalia Szkło sp. z o. o. otrzymała prestiżowy tytuł  „Gepard Biznesu  2012” i wyróżnienie w konkursie wśród 20 tysięcy podmiotów gospodarczych.

Jest to konkurs organizowany przez redakcję Redakcja Magazynu Przedsiębiorców „Europejska Firma”   dla najbardziej dynamicznie rozwijających się firm.

TES Technika Emalia Szkło sp. z o. o. jest laureatem konkursów

  • "Gazele Biznesu 2010”
  • "Gazele Biznesu 2011”
  • "Gazele Biznesu 2012”
  • „Gepard Biznesu  2010”
  • „Gepard Biznesu  2012”
  • „Efektywna Firma 2012”

Z przyjemnością informujemy, że TES Technika Emalia Szkło sp. z o. o. otrzymała prestiżowy tytuł "Gazeli Biznesu" w XI edycji rankingu dla najbardziej dynamicznie rozwijających się małych i średnich firm, organizowanego przez redakcję "Pulsu Biznesu".

O zakwalifikowaniu firmy do tego zestawienia decydowały wyniki finansowe z trzech ostatnich lat. Autorem rankingu jest firma Coface Poland, specjalista w dziedzinie informacji gospodarczej.

Wręczenie nagrody odbyło się na uroczystej Gali Gazel Biznesu 10 marca 2011r. w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie.

 

Aktualności

05.04.2019
Z przyjemnością informujemy, że TES Technika Emalia Szkło sp. z o. o. ponownie znalazła się gronie laureatów konkursu "Gazeli Biznesu" rankingu dla najbardziej dynamicznie rozwijających się małych i średnich firm, organizowanego przez redakcję "Pulsu Biznesu". O zakwalifikowaniu firmy do tego zestawienia decydowały wyniki finansowe z trzech...
26.11.2018
W dniu 23 listopada 2018 roku w Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie odbyły się Gala Krakowskiego Dukata, czyli jak ważna jest społeczna odpowiedzialność biznesu. Gala Krakowskiego Dukata była połączona z uroczystymi obchodami 168. rocznicy powstania Izby Przemysłowo - Handlowej w Krakowie. Honorowy Patronat nad uroczystością objęli Wojewoda...
06.11.2018
Z przyjemnością informujemy, że spośród 70 tysięcy polskich przedsiębiorstw, TES Technika Emalia Szkło sp. z o. o. ponownie znalazła się gronie laureatów konkursu  „Gepard Biznesu  2017”. Konkurs Gepardy Biznesu organizowany jest przez Instytutu Europejskiego Biznesu. TES Technika Emalia Szkło sp. z o. o. jest laureatem konkursów: "Gazele Biznesu...