Języki

O firmie

TES Technika Emalia Szkło została założona w 2000 roku. Od początku istnienia naszej firmy, produkcja opiera się w 100 % na produktach firmy Johnson Matthey, która jest światowym liderem w produkcji materiałów ceramicznych do zdobienia szkła i ceramiki. W połączeniu z naszą wieloletnią wiedzą i praktyką dotyczącą technik zdobienia, dostarczamy nie tylko wysokiej jakości farby ceramiczne w postaci past, ale również jesteśmy uznanymi fachowcami w dziedzinie doradztwa technicznego. Oferujemy farby ceramiczne w podstawowych kolorach, jak również dobór kolorów na podstawie palety w systemie RAL, Pantone, NCS, a także według wzorców dostarczanych przez klienta.

Cieszymy się coraz większym uznaniem. Przez ostatnie lata zyskaliśmy uznanie wśród naszych klientów w Polsce i poza jej granicami. Jakość produktów oraz szybkość dostaw to cechy, którymi się charakteryzujemy. To pozwala naszym klientom w szybki sposób reagować na potrzeby obecnego, bardzo wymagającego rynku. Stworzyliśmy zespół ludzi, dla których najważniejszym celem stało się w pełni zaspokojenie potrzeb naszych klientów.

Nasz sukces to nie tylko zaangażowanie naszego zespołu TES, ale bliska współpraca i pomoc osób z firmy Johnson Matthey. Korzystając nie tylko z ich doświadczenia, ale także z ich zaplecza technicznego, jesteśmy w stanie służyć pomocą w rozwiązaniu problemów naszych klientów.

Współpracujemy z: http://www.glassmatthey.com

 

Aktualności

08.09.2016
Po raz pierwszy jako wystawca będziemy obecni na targach Glasstec w Dusseldorfie w Niemczech. Targi odbędą się 20-23 września 2016. Zapraszamy do odwiedzin Hall 9 / D28.  Więcej informacji  
30.03.2016
Zapytanie ofertowe na zaprojektowanie i  zabudowę stoiska TES Technika Emalia Szkło sp. z o. o.  na Targach Glasstec 2016 Zapraszamy zainteresowane firmy, świadczące usługi w zakresie projektu oraz zabudowy stoisk targowych do zgłoszenia chęci ubiegania się o zlecenie zabudowy stoiska Firmy TES Technika Emalia Szkło sp. z o. o.  na targach...
22.05.2014
Miło nam poinformować, że firma TES została laureatem nagród: Diamenty Forbesa 2014.